Expert Reklamy

Gadżety


Gadżety


Przedstawiamy Państwu naszą kolekcję gadżetów i upominków pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. W swojej ofercie posiadamy gadżety reklamowe z różnych kategorii tematycznych.

Podarowanie upominku klientowi to sprawa prestiżowa, ponieważ tylko odpowiednio dobrany oraz wysokiej jakości produkt wzmocni siłę promowanej marki. Nasza firma oferuje wysoką jakość gadżetów reklamowych oraz innych upominków, tak by spełniały one wymogi nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z obsługą klienta w celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty.

Długopisy


Długopisy

Jednym z najprostszych i najbardziej popularnych gadżetów wspomagających pozytywny marketing w firmie są długopisy reklamowe. Prezentujemy użyteczne i estetyczne długopisy reklamowe z trwałym nadrukiem. Profesjonalnie i elegancie stanowią doskonały gadżet promocyjny, mogą być atrakcyjnym upominkiem dla klientów i partnerów biznesowych, a także świetnie zaprezentują się na recepcyjnej ladzie czy gabinetowym biurku, wpływając na pozytywny wizerunek firmy. Nasza oferta dostosowana jest do aktualnych trendów rynkowych oraz do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów.

Zapytaj o produktSmycze reklamowe


Smycze reklamowe

Smycze reklamowe stanowią jeden z najbardziej praktycznych gadżetów reklamowych dostępnych na rynku. Są pomocne w przechowywaniu pod ręką kluczy, pendrive’ów czy telefonów, ponadto pozwalają wyróżnić się z tłumu. Jest to jeden z najpopularniejszych nośników promocyjnych. Oferujemy smycze wykonane z wytrzymałych materiałów z trwałym nadrukiem. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

więcej Zapytaj o produkt

Zapytaj o produktPendrive'y i gadżety elektroniczne


Pendrive'y i gadżety elektroniczne

Gadżety elektroniczne, a zwłaszcza pamięć usb  to bardzo praktyczne urządzenie, możesz  łączyć  go z innymi upominkami np. smyczami reklamowymi. Połączenie tego elementu z działaniami marketingowymi oraz wizerunkowymi może dać bardzo dobry efekt. Pendrive reklamowy z nowoczesnym nadrukiem to bardzo pożyteczny gadżet, który znajdzie swoje zastosowanie u każdego . Użytkownik  pamięci usb ma  nieustanny kontakt z logo firmy dzięki temu nazwa zapada w pamięć , a jeśli nazwa, to także firma. W naszej ofercie znajdziesz pendrive w rożnych kształtach i kolorach.

Zapytaj o produktCeramika firmowa, kubki


Ceramika firmowa, kubki

Kubki reklamowe są znakomitym narzędziem wszędzie tam, gdzie istotna jest promocja marki. Dzięki niepowtarzalnemu nadrukowi Twoja marka będzie zapamiętana na długo. Upominki promocyjne mają niebagatelne znaczenie dla budowania pozytywnego wizerunku firmy, zwiększania rozpoznawalności marki,
a także podniesienia zainteresowania samą ofertą. Oferujemy kubki z trwałym nadrukiem w wysokiej jakości.

więcej Zapytaj o produkt

Zapytaj o produktZapachy samochodowe


Zapachy samochodowe

Wręczając Klientowi zawieszkę zapachową z wizerunkiem bądź logo Twojej firmy, sprawimy iż przez długi czas miły zapach będzie mu się kojarzył z marką. Zawieszki zapachowe jako małe i lekkie gadżety, doskonale także nadają się na inserty do prasy bądź listów. W naszej bogatej ofercie posiadamy przeróżne formy zapachów samochodowych, które zadowolą każdego klienta.

Zapytaj o produktOdzież firmowa z nadrukiem


Odzież firmowa z nadrukiem

Odzież firmowa to idealny prezent dla Twoich klientów biznesowych podnosi również  to prestiż firmy w oczach Klientów.  Przygotujemy dla Ciebie unikatowe projekty zgodne z aktualnymi trendami i dostępną technologią.
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

więcej Zapytaj o produkt

Zapytaj o produktBalony reklamowe


Balony reklamowe

Balony to  doskonały nośnik reklamy którego nie da się nie zauważyć. Do wykorzystania w każdym sezonie, przez okrągły rok. Ta forma reklamy  od lat niezmiennie zapewnia masowy zasięg oddziaływania i doskonałe efekty promocyjne. Balon z nadrukowanym logiem firmowym prezentuje się w sposób niezwykle przyjemny, estetyczny i przejrzysty. Oferujemy balony w rożnych rozmiarach z trwałym nadrukiem.

Zapytaj o produktTorby reklamowe


Torby reklamowe

Torby reklamowe jakie oferujemy są wykonywane są z najwyższą precyzją i dokładnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn możliwe jest uzyskanie torby reklamowej  wytrzymałej i efektownej wizualnie.  Przygotujemy dla Ciebie unikatowe projekty zgodne z aktualnymi trendami. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

więcej Zapytaj o produkt

Zapytaj o produktPodkładki


Podkładki

Oferujemy różnego rodzaju podkładki  w rożnych kształtach, które są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz  posiadają ogromną powierzchnię nadruku promocyjnego. Użytkownik  podkładki  ma  nieustanny kontakt z logo firmy dzięki temu nazwa zapada w pamięć , a jeśli nazwa, to także firma. Nasi  doświadczeni specjalności zaplanują  i wykonają  profesjonalny projekt graficzny tak aby skupiał potencjalnego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Zapytaj o produktŚwiat gadżetów


Świat gadżetów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą artykułów promocyjnych skierowana do firm jak do klientów indywidualnych.. Oferujemy produkty wysokiej jakości, charakteryzujące się atrakcyjnym wyglądem i solidnym wykonaniem. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży reklamowej przewidujemy i tworzymy najnowsze trendy. Swoim klientom zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze artykułów oraz odpowiednich narzędzi promocji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

więcej Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt