Expert Reklamy

Indoor/Outdoor


Indoor/Outdoor


Reklama wewnętrzna indoor to rodzaj przekazu reklamowego, który wykorzystuje wszelkiego rodzaju systemy wystawiennicze umieszczane w taki sposób, by zainteresować widzącego ją konsumenta i nakłonić go do np. odwiedzenia Państwa restauracji.

Z reklamą tego rodzaju najczęściej spotkać się można w restauracjach, pubach, nocnych klubach, kampusach uniwersyteckich, galeriach handlowych, sklepach, na parkingach podziemnych, w windach, poczekalniach, klubach fitness, szkołach i przedszkolach, a nawet w toaletach.

Reklama wewnętrzna outdoor   niewątpliwie pełni istotną rolę w marketingu każdej firmy, gdyż rozpoznawalność marki, produktu, czy firmy jest niezmiernie ważne dla popularności wśród klientów. Wizualna reklama, zwłaszcza ta zwracająca na siebie uwagę zapada w pamięć i oddziałuje nawet podświadomie na konsumenta, będąc doskonałym wsparciem dla innych form reklamowych przekonujących klienta do zakupu i skorzystania z określonej oferty promującej się firmy.

Sprawdź naszą ofertę i zamów reklamę, której potrzebujesz!

Outdoor


Outdoor

Reklama dźwignią handlu i bez przeprowadzenia kompleksowej kampanii reklamowej wypromowanie danej marki jest niemożliwe. Outdoor wyróżnia produkt na tle naszego pejzażu.

Forma samej reklamy uzależniona jest od produktu, grupy docelowej jak i funduszu.

Reklama zewnętrzna to szyldy, billboardy, bannery, ekspozycje wielkoformatowe, a także reklamy na wiatach przystankowych, citylighty oraz reklamy malowane na ścianach budynków, czyli tzw. murale.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produktReklama zewnętrzna


Reklama zewnętrzna

Chcesz aby Twoja firma była zauważona dniem i nocą? Dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie materiały do oznakowania Twojego lokalu. Wykonamy dla Ciebie projekt, druk oklejenia witryn specjalnymi foliami. Wyprodukujemy kaseton świetlny lub litery przestrzenne by całość współgrała dzięki temu twój lokal będzie przyciągał oko potencjalnego klienta.

Zapytaj o produktSystemy wystawiennicze


Systemy wystawiennicze

To najbardziej popularna forma reklamy bezpośredniej, która prezentuje Twój produkt na targach, konferencjach, degustacjach czy prezentacjach firmowych. Produkty takie jak ścianki reklamowe pop-up, namioty, trybunki, lady, stoiska reklamowe, roll up-y, potykacze, flagi, stojaki na ulotki pozwolą na skuteczne wyróżnienie oraz zachęcą do zapoznania się z danym produktem czy firmą.

Zapoznaj się z naszą ofertę i prześlij zapytanie jakie masz potrzeby, a my przedstawimy Ci produkt oraz propozycję cenową.

więcej Zapytaj o produkt

Zapytaj o produktRoll up'y


Roll up'y

Systemy wystawiennicze typu roll up to najbardziej popularne nośniki reklamowe, które są wyjątkowo eleganckie i szybkie w montażu wykorzystywane na targach, konferencjach czy spotkaniach biznesowych. Zaletą roll up-ów jest ich funkcjonalność umożliwiająca rozłożenie i złożenie w kilka chwil po czym umieszczenie w eleganckiej torbie przenośnej. W razie potrzeby zmiana ekspozycji jest tania, a zarazem łatwa w wykonaniu.

Stojaki reklamowe roll up występują w różnych wymiarach począwszy od szerokości 80cm do nawet 200cm, jednostronne lub dwustronne w różnego rodzajach kasetach co zadowoli najbardziej wymagających klientów. Grafika wykonania jest metodą druku solwentowego na materiale blackout o gramaturze 440g, który charakteryzuje się nie przepuszczalnością światła, jest gładki i wytrzymały podczas wielokrotnego użytkowania.

Zapytaj o produktDruk wielkoformatowy


Druk wielkoformatowy

Wielkoformatowy druk solwentowy znajduje szerokie zastosowanie w reklamie i aranżacji wnętrz jest doskonałym nośnikiem reklamy. Nasza firma oferuje  druk na folii , siatce banerze oraz wielu innych tworzywach. Indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia i jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów. Zapewnimy Państwu wysokojakościowy druk wielkoformatowy dostosowany do potrzeb i wymagań. Posiadamy doświadczony zespół pracowników, którzy chętnie doradzą odnośnie do tego, jakie rozwiązanie najlepiej wybrać. Nasz druk  stanowi doskonałą reklamę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

więcej Zapytaj o produkt

Zapytaj o produktFlagi / Windery


Flagi / Windery

Systemy flagowe windery oraz bowflagi to wyróżniająca się forma reklamy do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych. Flagi i windery doskonale sprawdzają się na imprezach plenerowych, piknikach, festynach, pochodach czy manifestacjach oraz jako reklama na plaży, dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach. Kolorowe, mobilne o wysokiej jakości i trwałości flagi reklamowe są obecnie bardzo popularną formą reklamy.

Zapytaj o produkt