Expert Reklamy

Poligrafia


Poligrafia


ELEGANCKIE KALENDARZE KSIĄŻKOWE

 

Działając jako sprawdzony i doświadczony producent kalendarzy książkowych, reklamowych i firmowych na zamówienie, doradzamy w wyborze kalendarza, proponujemy indywidualne projekty wnętrza i okładki, dbamy o perfekcyjne wykonanie, dobieramy najwyższej jakości materiały, ale najważniejsza jest dla nas zadowolenie  Klienta.

Powiedz nam o swoich potrzebach, a my stworzymy dla Ciebie Twój kalendarz.

Zapraszamy do zapoznania się z  naszym katalogiem

MASZ PYTANIA napisz lub zadzwoń:
32/ 323 45 23
519 318 307
biuro@piastexpert.pl

 


 

Expertdruku24.pl stworzyliśmy z myślą o Twoich potrzebach, gdyż każdy z nas wie jak bardzo ważne jest zaspokojenie potrzeb związanych z drukiem poligrafii oraz druku wielkoformatowego w bardzo dobrej jakości druku, szybkim wykonaniu zlecenia oraz cenie przystępnej dla Klienta.

Nasze doświadczenie, doskonałe zrozumienie potrzeb rynku i wymagań Klienta, zespół doświadczonych specjalistów, jak również korzystanie z zaplecza najnowszej technologii pozwalają nam realizować zlecenia szybko, sprawnie, a do tego rzetelnie i profesjonalnie w przystępnych cenach.

Nasza oferta charakteryzuje się kompleksowością wykonywanych prac. Zaczynając od pomocy w zakresie projektowania i składu komputerowego poprzez przygotowanie do druku, samego druku i oprawy, a kończąc na usługach transportu i magazynowania. Drukując zachowujemy najwyższe standardy jakości. Nie boimy się podejmowania wyzwań, bo dzięki nim stale wdrażamy kolejne innowacje.

Nasza drukarnia świadczy usługi w zakresie druku poligrafii oraz druku wielkoformatowego na różnych podłożach.

Wejdź na stronę internetową drukarni.

Oferujemy Ci świat nowoczesnej i bogatej w kolory reklamy.
Wejdź z nami w świat profesjonalnego druku.

 

 • Wizytówki
 • Wizytówki muliloft
 • Papiery firmowe
 • Bloczki firmowe
 • Karty rabatowe, stałego klienta, kupony konkursowe
 • Ulotki
 • Zaproszenia, podziękowania, kartki świąteczne
 • Magazyny, biuletyny, czasopisma, gazetki
 • Karty katalogowe
 • Katalogi produktów
 • Teczki
 • Foldery firmowe
 • Broszury, instrukcje obsługi, programy, przewodniki
 • Plakaty
 • Naklejki samoprzylepne
 • Pocztówki
 • Torebki papierowe
 • Kalendarze
 • Podkłady na biurko – Biuwary
 • Clipboardy
 • Karty Menu
 • Koperty
 • Bilety wstępu, karnety, wejściówki
 • i wiele innych

 

Ulotki


Ulotki

Ulotki reklamowe to jedna z najpopularniejszych form bezpośredniego i szybkiego dotarcia do klienta z ofertą o charakterze informacyjnym, biznesowym czy marketingowym. Mimo tego, że jest to forma dobrze znana i stosowana od wielu lat, nie traci ona na popularności ani skuteczności. W naszej ofercie znajdziesz ulotki offsetowe  oraz drukowane na papierach kredowych z możliwością uszlachetnienia folią błysk lub mat. Ulotki są drukowane jedno lub dwustronnie w zależności od potrzeb klienta, a formaty ulotek dostępne są w rozmiarach: DL, A6, A5, A4, A3 oraz oryginalne formaty kwadratowe (120×120 mm, 150×150 mm i 200×200 mm). Każdy z nich dopasujesz do swojego projektu tak, aby przekaz był jasny i czytelny.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produktPlakaty


Plakaty

Plakaty są środkiem przekazu tak starym jak sama reklama, ale ich popularność nie maleje. To forma reklamy, która dociera do szerokiego grona potencjalnych klientów poprzez jej powieszenie lub przyklejenie. Profesjonalny projekt skutecznie przyciąga uwagę i przekazuje zapadająca w pamięć informacje. Pamiętaj, że przedstawienie się w dużym formacie ma ogromną przewagę nad innymi formami reklamy.
W naszej ofercie znajdziesz podstawowe formaty plakatów od A3 do B0 oraz wymiar XXL . Plakaty drukujemy jednostronnie oraz dwustronnie na papierach offsetowych oraz kredowych o różnych grubościach w zależności od potrzeb klienta. Dla niektórych gramatur jest możliwość uszlachetnienia papieru o czym decyduje klient.

Galeria - Plakaty


Zapytaj o produktPapeteria firmowa


Papeteria firmowa

Indywidualna i estetyczna forma papeterii firmowej stanowi o charakterze firmy a korzystając z niej okazujemy szacunek odbiorcy, jednocześnie wzbudzając ciekawość i zaufanie. Klasyczny zestaw papeterii zawiera wizytówkę, papier firmowy oraz kopertę. W zależności od potrzeb można rozszerzyć go o inne elementy. Projektując papeterię firmową uwzględniamy możliwość wykorzystania papierów ozdobnych, fakturowanych wraz z zastosowaniem odpowiedniej techniki druku.

Galeria Zapytaj o produkt

Galeria - Papeteria firmowa


Zapytaj o produktKatalogi


Katalogi

Katalogi to idealne rozwiązanie aby wyeksponować produkty i usługi Twojej firmy. Ich profesjonalny i nowoczesny wygląd nie tylko zachęca do zapoznania się z jego zawartością, ale też oddziałuje pozytywnie na wizerunek firmy. Wydrukujemy katalogi w oprawie zeszytowej, klejonej bądź spiralowanej.  Osiem różnych formatów do wyboru pozwoli wybrać odpowiedni rozmiar dopasowany do Twoich potrzeb a szycie katalogów możesz wybrać płaskie lub oczkowe.

Galeria - Katalogi


Zapytaj o produktTeczki


Teczki

Teczki stanowią niezbędnik dla pracowników biurowych, są także ważnym narzędziem we wszystkich kontaktach biznesowych. Profesjonalny projekt wykonany na wysokiej jakości papierze podniesie Twoją wiarygodność. Odpowiednia kolorystyka i czcionka stworzą odzwierciedlenie Twojej osoby i oferty. Nowoczesna i niebanalna grafika sprawią, iż teczka  wywrze dobre wrażenie na  partnerze biznesowym lub kliencie.

Galeria Zapytaj o produkt

Galeria - Teczki


Zapytaj o produktKalendarze


Kalendarze

Kalendarz reklamowy to bardzo popularny nośnik marketingowy, który pozwala na widoczną, ale jednocześnie dyskretną prezentację firmy i jej oferty przez cały rok za stosunkowo niewielkie pieniądze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują różnorodnych form promocji, przygotowaliśmy szeroką ofertę kalendarzy.

Oferujemy  wszelkiego rodzaju kalendarze: małe, poręczne kalendarze listkowe do portfela, popularne kalendarze trójdzielne, duże kalendarze plakatowe czy kalendarze spiralowane. Naszym klientom oferujemy nie tylko wydruki wysokiej jakości  ale i szybką, profesjonalną obsługę przy realizacji zamówień.

Galeria - Kalendarze


Zapytaj o produktTorby papierowe


Torby papierowe

Torby reklamowe  to produkt, który wykorzystasz  przy wielu okazjach, za każdym razem wzbudzając pozytywne emocje i pokazując, że dbasz o przyrodę. Profesjonalny projekt skutecznie przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. Torby są doskonałym opakowaniem, w którym umieścisz materiały firmowe dla klientów. Torby papierowe  jakie oferujemy są trwałe i wytrzymałe.

Galeria Zapytaj o produkt

Galeria - Torby papierowe


Zapytaj o produktKoperty firmowe z nadrukiem


Koperty firmowe z nadrukiem

Oferujemy nadruk na kopertach, również z możliwością zaprojektowania emblematu przez nasz dział graficzny. Druk kopert zamówicie Państwo przez internet – szybko i wygodnie. Jeżeli nie macie  własnego projektu graficznego, skontaktujcie się z nami. Przygotujemy dla Was propozycje do wyboru. Oferujemy koperty firmowe z nadrukiem w wielu standardowych wymiarach, z okienkiem lub bez. Grafikę umieszczamy na awersie, rewersie lub klapce. Zamówienia realizujemy szybko i w atrakcyjnej cenie.

Zapytaj o produkt