Expert Reklamy

Studio grafiki


Studio grafiki


Wygląd wizualny firmy  decyduje  o tym jak jest  ona postrzegana  na tle konkurencji to  niezbędny element na ,który klienci zwracają uwagę w pierwszej kolejności, dlatego warto o niego  zadbać. Nasi doświadczeni specjalności zaplanują  i wykonają  profesjonalny projekt graficzny tak, aby skupiał potencjalnego klienta. Powierz to zadanie profesjonalnej agencji, która zadba o spójność linii graficznej materiałów jak również ich wysoką jakość wykonania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z obsługą klienta w celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty. To w niebieksie widełki

Identyfikacja wizualna


Identyfikacja wizualna

Zastanawiasz się co zrobić aby Twoja marka przyciągała klientów? Dopasowana identyfikacja wizualna firmy przyciągnie uwagę potencjalnych klientów i zachwyci obecnych. Nasza firma zajmuje się kompleksowym doradztwem, projektowaniem, produkcją systemów identyfikacji wizualnej. Zaistnienie w świadomości klientów czyni potencjalną sprzedaż bardziej prawdopodobną. To, jaki firma ma wizerunek w oczach konsumentów bezpośrednio wpływa na jej zyski. Dlatego tak istotne jest, budowanie marki, która wysyła do odbiorców jasne i spójne sygnały, także wizualne. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produktProjektowanie logo


Projektowanie logo

Podstawowym i najważniejszym elementem firmy jest logo. To ono wpływa na na sukces i rozpoznawalność przedsiębiorstwa. Każda firma, aby wyróżnić się na tle konkurencji musi posiadać własną identyfikację wizualną, której podstawowym elementem jest logo, czyli indywidualny i niepowtarzalny znak firmowy. Logo używane jest nie tylko jako znak firmy. Tworzy się je również na potrzeby nowych wydarzeń, imprez, czy też marek. Nasza oferta jest dopasowana zawsze do Twoich potrzeb i idei firmy. Odpowiednie logo oraz identyfikacja wizualna tworzą markę rozpoznawalnym.

Zapytaj o produktFotografia reklamowa


Fotografia reklamowa

Zdjęcia reklamowe to podstawa przekazu marketingowego. Produkty przedstawione w atrakcyjnej aranżacji przedstawią odpowiednio wyeksponowany produkt. Zdjęcia reprezentujące firmę na np. billboardach, plakatach, w prasie oraz wszędzie tam gdzie mają za zadanie przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produktPrezentacje multimedialne


Prezentacje multimedialne

Prezentacje multimedialne to atrakcyjna forma przekazu treści, a przede wszystkim cieszące się popularnością narzędzie marketingowe. Ta forma przekazu sprawdza się idealnie jako reklama firmy, przedstawienie szerokiej oferty produktów i usług oraz materiał szkoleniowy. Prezentacje są również wykorzystywane podczas targów , konferencji, warsztatów,szkoleń i innych spotkań biznesowych. Jeśli chcesz, aby Twoja prezentacja multimedialna przykuła uwagę odbiorcy, powierz to zadanie naszym specjalistom i pozwól nam stworzyć nowoczesne narzędzie komunikacji. Ta forma daje Państwu szansę na profesjonalną prezentację firmy, jej atrybutów oraz kluczowych produktów. Szeroki wachlarz zastosowań powoduje natomiast, że raz wykonany projekt mogą Państwo wykorzystać wielokrotnie np. dając Klientom na nośniku pamięci prezentacje, którą mogą podzielić się ze znajomymi i rodziną, przedstawiając ją na np. konferencji lub też publikując na własnej witrynie internetowej.

Zapytaj o produktTłumaczenia


Tłumaczenia

Współczesny świat oparty jest na niezwykłym bogactwie kulturowym oraz różnorodności. Dlatego też nasze usługi tłumaczenia, które oprócz tego, że dopasowane są do Twoich potrzeb również dostosowane są do różnych kontekstów kulturowych, dzięki czemu dla zagranicznego odbiorcy nasze tłumaczenia brzmią naturalnie. Wykonujemy tłumaczenia: zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe w dowolnych kombinacjach językowych. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń i profesjonalny poziom tłumaczeń. Zapraszamy do współpracy.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt